iPhone Xs ve Xs Max Kullanıcılarına Müjdeli Haber!

YouTube, iPhone Xs ve Xs Max kullanıcılarının çok seveceği yeni bir güncelleme yayınlandı...

Yeni iPhone modellerinin çözünürlük ve ekran kalitesi olarak ne kadar üst seviye bir deneyim sunduğu belli. Bunu taçlandırmak için YouTube, iPhone Xs ve Xs Max kullanıcılarını memnun edecek yeni bir güncelleme yayınladı.

Yeni güncelleme ile beraber artık kullanıcılar YouTube üzerinden HDR desteği ile izleyebilirler. Bu konuda isyankar takılan kullanıcıların böylece sorunu ortadan kalkmış oldu.

Apple, YouTube'un tercih ettiği deneyimi pek önemsemiyor olabilir fakat bu son iPhone modelelrinde ikinci seviye bir YouTube tecrübesi alacağınız anlamına gelmiyor. iPhone Xs ve Xs Max çıktığından itibaren kullanıcılar yüksek kalitedeki videoları açamadıklarını belirttiler.

O günlerde HDR desteği olmayan YouTube’un bu özelliği eklemesi çok da uzun sürmemiş oldu. Bunun dışında; YouTube, en iyi tecrübeyi hangi telefonlardan alacağınız hakkında bilgi veren bir program duyurdu. Şu an için cihazların içerisinde yalnızca Android cihazlar var. Kısacası karşılıklı bir atışma söz konusu işin içinde. Yinede Apple kullanıcıların mağdur etmemek için uğraşan YouTube, her kullanıcısına en iyi deneyimi sunmak adına çalışmalarına devam ediyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları