iPhone 8'de Lightning yer almayacak

Apple, iPhone 8 için önemli bir karar vererek yeni modellerinde Lightning portu yerine USB-C portunu tercih edecek. İşte iPhone 8 için son sızıntılar..

Apple'ın yeni amirali için çalışmalar halinde olduğunuz herkes biliyor. Bununla birlikte hergeçen gün yeni bir sızıntı ortaya çıkıyor. USB-C portunun alacağı ileri sürülmüştü. Bu iddialar gittikçe doğrulanıyor. Son olarak sızıntılarıyla üne kavuşan The Wall Street Journal son olarak Lightning portunun yerini USB-C portunun alacağı ileri sürüldü.

Tanıtılmasına 6 ay var. iPhone 8 için hepimizin beklentisi yüksek. iPhone serisinin 10. yılı olması nedeniyle iPhone 8 modelinde büyük değişiklikler bekliyoruz. Ortaya çıkan sn iddialar ise akıllı telefonda USB-C portunun yer alacağı yönünde.

LCD ekran dışında OLED ekranlara kesin gözüyle bakıldığını da belirtelim. USB-C portuna yer verilmesiyle birlikte iPhone 8, 122 inç MacBook yada MacBook Pro modellerinin sarjının mümkün olacağı da belirtiliyor.

Peki siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..