iPhone 8 Kamerasıyla Etkileyecek

Apple tarafından geliştirilecek iPhone 8 modelinde özellikle kameranın yüksek özelliklerde olacağı belirtildi.

Bugüne kadar farklı telefon modelleri ile piyasaya giriş yapan ve yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Apple, özellikle iPhone 8 ile birlikte farklı özelliklere yer vermek için çalışmalar yapıyor. Özellikle telefonun kamerasında farklı özelliklerin kullanılması beklenirken tüm bu çalışmalar ile birlikte Apple piyasada çok daha iyi bir şekilde yer almayı başaracak.

Resmi Açıklama Gelmedi

Yapılan herhangi bir resmi açıklama olmasa da sızdırılan özellikler sayesinde iPhone 8 için hangi özelliklerin geliştirildiği öğrenilmiş durumda. iPhone modelinde çift kamera özelliğinin daha da geliştirileceği ve güçlendirileceği açıklanırken bu kamera devrimi kullanıcıların çok daha iyi bir telefon kullanmasını sağlayacak. Üstelik iPhone 8 için yapılan açıklamalarda her iki kamera içinde OİS özelliğinin geçerli olacağı ve farklı lenslerin kullanılarak çok daha yüksek çözünürlükte ve kalitede fotoğrafların çekilebileceği duyuruldu.

3 Farklı Model Gelebilir

Son bir diğer sızdırmada ise özellikle telefonun bugüne kadar piyasaya sunulduğundan farklı bir şekilde piyasaya sunulacağı ve 3 farklı model ile giriş yapılabileceği açıklandı. Telefonların 3 farklı şekilde piyasaya sunulacak olması bugüne kadarki satış stratejisin de değiştiğini gösterecek. Gelen bilgiler Apple adına oldukça farklı olurken yapılacak tanıtımlar sonrasında piyasaya hangi telefon modelleriyle giriş yapılacağı merak edilmeye başlandı.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları