iPhone 8 120 Bin Satabilir Mi?

iPhone'un 10. yılına özel olarak çıkarılacak iPhone 8’in rekor düzeyde satacağı belirtildi.

Apple tarafından üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü iPhone 8 modeli için farklı analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki geçtiğimiz günlerde yapılan değerlendirmelerde bugüne kadar en çok satan iPhone modelinin iPhone 8 olacağı belirtiliyor.

Rekor 86 Milyon!

Apple tarafından en son 2014 yılında rekor kırılırken, iPhone 6 modeli ile yakalanan başarı 86 milyon satış çıtasının oluşmasını sağlamıştı. Bu bakımdan bundan sonraki süreçte Apple’ın yeni bir rekor kırabilmesi adına mutlaka 86 milyon satış barajını geçmesi gerekiyor. Bu konuda en güçlü model ise kuşkusuz iPhone 8 olacak.

Apple tarafından özel bir şekilde üretilerek piyasaya sunulması beklenen telefonda 120 milyon satış yapılabileceği öngörülüyor. Bu açıdan beklentilerin gerçekleşmesi halinde 2017 yılı Apple adına oldukça canlı geçebilecek. iPhone 8 ile ilgili bugüne kadar yapılan sızdırmalarda telefonun tamamen ön camdan oluşacağı ve ekran çerçevesinin kaldırılacağı belirtilmişti. Üstelik parmak izi okuyucusu gibi özelliklerin ekranın altında yer alacak olması ve kablosuz şarj özelliğinin sunulması Apple tarafından yapılacak yenilikler arasında yer alıyor.

Bugüne kadar pek çok farklı özelliği ile konuşulan iPhone 8 için kesinleşmiş bir durum olmasa da gündemde dolaşan iddialar heyecan verici.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..