iPhone 7 Ne Zaman Tanıtılacak?

Apple'ın özellikle 2017 yılındaki en ilgi çeken modellerinden birisi olması planlanan iPhone 7’nin tanıtımına oldukça az bir süre kaldı. İşte telefon modeli ile ilgili gündeme gelen son bilgiler.

Apple tarafından uzun zamandan beri üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü iPhone 7 modeli ile ilgili pek çok farklı iddia gündeme gelirken bu iddiaların hangilerinin gerçek olacağı da merak edilmeye başlandı. Özellikle Twitter üzerinden yapılan paylaşımlarda @evleaks tarafından model ile ilgili pek çok bilinmeyen durum ortaya çıkarılırken Eylül ayına çok az bir süre kala tanıtım tarihin aynı Twitter adresi üzerinden paylaşıldı.

Bugüne kadar Apple tarafından hangi tarihlerde tanıtımının yapılacağı net bir şekilde ifade edilmese de Twitter üzerinden yapılan son paylaşımlarda 16 ve 17 Eylül tarihlerinde telefonun tanıtılarak satışa çıkacağı iddia edildi. Amerika ve Avrupa pazarlarında ilk olarak satışa çıkacak cihazın ardından tüm dünya genelinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Telefonu satışı ve Türkiye pazarına girişi ile ilgili detaylar paylaşılmazken bu konuda yapılacak tanıtım gününde detayların paylaşılması bekleniyor .

iPhone 7 ile birlikte yeniden sektördeki gücünün geri kazanmak isteyen Apple bu bakımdan oldukça iddialı bir modeli piyasaya sunacak. Fakat hangi özelliklerin ve donanımların olacağı şu ana kadar net bir şekilde öğrenebilmiş değil.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları