iPad Pro'lar 2017'de Geliyor

Apple tarafından yeni bir iPad versiyonun kullanıma sunulması beklenense de gündeme gelen son bilgilerde 2017 yılında yeni versiyonun satışa çıkacağı açıklandı.

Eylül ayında yapılan tanıtımda iPad için yeni bir gelişme yaşanmazken bu konudaki beklentiler de karşılamıştı. 2015 yılından beri yeni bir iPad versiyonunu piyasaya sunmayan Apple, bu konuda beklentilerin altında kalırken konuyla ilgili yapılan pek çok tartışma yeni bir iPad versiyonunun çıkması yönünde olmuştu.

2017 İşaret Ediliyor!

Gündemdeki bu beklentilere karşılık 2017 yılında verilebilecek. Öyle ki gelen son bilgilerde iPad Pro adı verilen yeni modelin 2017 yılında pazara çıkacağına işaret edildi. Özellikle 3 farklı model ile piyasaya giriş yapılacağı öğrenildi. iPad Pro’nun 3 farklı versiyonunu hazırlayacak olan Apple, böylece farklı özelliklere ve ihtiyaçlara yönelik geliştireceği tablet modelleriyle kullanıcılara ulaşmayı başaracak.

Özellikle tanıtımlarını Eylül ayında yapılmamasının ardından 2016 yılında yeni bir tanıtımın yapılarak yine 2016 yılında cihazların piyasaya sunulacağını düşünülmüştü. Fakat gelen son bilgiler beklentilerin karşılanmayacağını gösterdi. Farklı özelliklerle üretilecek olan üç farklı versiyonun olacağı iPad Pro serisinde bu bakımdan kullanıcılarının en azından seçim şansı olacak olması ve güçlü cihazların piyasaya sunulması kullanıcıların ilgisini çekecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları