iPad Pro iFixit Ekibinden Kaçamadı

iFixit en son olarak Sony Xperia Z5’in donanımı hakkında değerlendirme sürecinde bulunurken şimdi de gözlerini iPad Pro’ya çevirdi.

Yetenekli ekip yapmış olduğu çalışmalar ile birlikte12,9” değerindeki iPad Pro’u parçaladılar. Apple firmasının yapmış olduğu satı hizmetinin hemen sonuca temin eden iFixit, iPad Pro’y mercek altına aldı. iPad Pro’nın tamir edilebilirken notuna 10 üzerinde 3 puan veren iFixit ekibi, Yapmış olduğu açıklamalar içerisinde tamirin çok zor olduğunu vurguladı.

Tablet üzerinde yaklaşık olarak 10.307 kapasitesinde bir pilin yer aldığını açıklayan iFixit, iPad Pro üzerinde 4GB2lık bir RAM’in kullanıldığında doğrulamış oldu. iPad Pro’nuın un ekranına baktığımızda ise Retina ve 5K çözünürlüğündeki ekranın olduğunu ve iMAc üzerindekine benzer bir zamanlama denetleyicisinin olduğu vurgulandı.

Cihaz üzerinde yer alan denetçi sayesinde etkili görüntülerin ortaya çıkması hedefleniyor. Her zaman her piksele ne yapması gerektiğini vurgulayan cihaz sayesinde iPad Pro kullanıcısına eşsiz bir kullanım sunuyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları