iPad Pro 2 Fotoğrafları Sızdırıldı!

Eylül ayında yapılacak tanıtımlarda iPad Pro’nun yeni versiyonun da tanıtılması beklenirken yeni model ile ilgili ilk defa fotoğraflar paylaşıldı.

Apple tarafından tablet sektöründe en iddialı modellerden birisi olarak ön plana çıkartılan iPad pro yeni yılda yeni modeli ile birlikte kullanıcılara sunulacak. Özellikle Eylül ayında yapılacak tanıtımlarda iPad Pro modelinin de tanıtılması ve kullanıcılara sunulması beklenirken yeni tablet modeli ile ilgili görüntüler de sızdırılmaya başlandı. Geçtiğimiz günlerde basına sızdırılan fotoğraflar ile birlikte tanıtım öncesinde tablet modelinin görüntülenmesi mümkün olurken tabletin sızdırılmasının Çinli bir tedarikçi tarafından yapıldı tahmin ediliyor.

Sızdırılan fotoğraflarda tabletin ayarlar bölümü görülürken, Çince yazıların bulunduğu bu ekranda çok fazla detaya sahip olmak mümkün değil. Elde edilen bilgiler arasında en önemli detay yeni tablet modelinin iOS 10 işletim sistemi ile çalışacak olması. Son işletim sistemi ile gelecek tablet modelinin önceki versiyonlara göre çok daha iyi bir performans sunması beklenirken yapılacak tanıtımlar ile birlikte tüm özelliklerinin öğrenileceği tablet modelinin yüksek donanımlarla gelmesi bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları