iPad Modeli 3 Farklı Versiyonla Gelebilir

2017 yılında iPad modellerini 3 farklı versiyonunun piyasaya sunulacağı iddia edildi.

Apple tablet sektörünün zirvesinde yer alırken yeni iPad modelleri ile birlikte bu başarısını pekiştirmeye çalışacak. Apple tarafından 2017 yılı içerisinde piyasaya üç farklı yeni iPad modellinin sunulacağı belirtilirken yeni modeller ile ilgili detaylar da paylaşılmış durumda. Yapılan açıklamalarda kaynak olarak Mig-Chi Kuo gösterilirken, 3 farklı model ile piyasaya giriş yapılması Apple'a ciddi bir ivme kazandırabilir. Özellikle iPhone 7 ile birlikte 2016 son ayları ve 2017 yılına Apple'ın damga vurması beklenirken, bu durumun yeni iPad modelleri ile desteklenmesi de markayı daha popüler hale getirebilir.

Ayrı Etkinlik Düzenlenebilir

Eylül ayında yapılacak tanıtımlarda 3 farklı iPad modelinin tanıtılması beklenmezken iPad modelleri için ayrı bir etkinliğin düzenlenmesi bekleniyor. Bu bakımdan yeni akıllı saat ve iPhone modeli ile birlikte Eylül’de Apple kullanıcıları karşılayacak.

Gündemde yer alan haberlerde 2017 yılında çıkacak iPad modellerini n 9.7-inç, 10.5 inç ve 12.9-inç boyutlarında olacağı ifade edildi. 3 iPad modelinin piyasaya çıkacak olması kişilerin ihtiyaçlarına uygun bir model almasını sağlarken iPad modellerinden yer alacak üstün donanımlar sayesinde performans daha da üst seviyelere çıkarılabilecek.

Apple A10X işlemcilerin cihazda kullanılması beklenirken şimdiden 2018 yılındaki durumlar dahi konuşulmaya başlandı. 3 farklı modelinin ardından 2018 yılında markanın daha farklı tasarıma sahip yeni bir seriye başlayabileceği de belirtilirken bu durum gelecek yıllarda iPad modellerinde ciddi bir hareketliliğin yaşanacağını da gösterdi.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları