iPad Mini 4 Hakkında Bilgiler Geldi

Tablet pazarına baktığımız yerini iPad mini 4 ile güçlendirmek isteyen Apple firmasının yeni ürünüyle ilgili olarak oldukça beklenen özellikler ortaya çıkmış durumda.

Eylül ayı içerisinde girmemeniz neredeyse oldukça az bir zaman dilimi kaldı. Apple firması Eylül ayı içerisinde hem yeni iPhone modellerini hem de iPad modellerinin tanıtımını yapacak. Bu yıl içerisin de ise iPad Pro’nun da tanıtılacağı hakkında bilgiler beklenirken iPad Mini 4i le karşımıza oldukça ilginç detaylar çıktı.

Özelliklerine baktığımız da kıyaslanan iPad Air ve iPad modellerini gerisinde yer alan iPad mini modelleriyle sayesinde bu yıl karşımıza çıkacak olan yeni model sürümlerinde gerisinde kalmayacağı görünüyor. Büyük ihtimalle A9 CPU ile gelecek olan iPad mini 4.8 MP çözünürlüğün de ve iSight kamera aynı zaman da iPad Mini 3’te yer alan Touch ID özelliklerine sahip olacak.

Apple Watch ile birlikte baktığımız da MacBook’ta yer alan Force Touch özelliğini ise bu zaman da kadar iPad Mini 4 üzerinde olacağı beklenmiyor fakat bir sonra ki model içeresinde kullanılacağını açıklayabiliriz..

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları