iOS 11.4 Beta Resmen Yayınlandı!

Teknloji devi Apple, iOS işletim sisteminin 11.4 Beta sürümünü yayınladı. Yeni sürümü bir süreliğine sadece geliştiriciler kullanabilecekler...

Apple'ın iPhone ve iPad gibi modellerinde kullandığı iOS işletim sistemi düzenli olarak güncellemeler alıyor. Bunlardan biri olan 11.3 geçtiğimiz günlerde bütün kullanıcılar için yayınlanmıştı. Teknoloji devi şirket yeni yapmış olduğu bir duyuru ile 11.4'ün Beta sürümünü geliştiriciler için yayınladığını açıkladı.

Yeni işletim sistemi birçok yenilik ve düzenleme sunuyor. Şimdilik Beta olduğu için kararlı olarak çalışmayan işletim sistemini sadece geliştirici hesabı olanlar deneyebilecekler.

Yeni güncelleme bize neler sunacak. İşletim sisteminin yeni güncellemesi AirPlay'de ses aktarımı sırasında yaşanan gecikme sorununa çözüm oluyor. iOS 11.4 Beta güncellemesi ile bu sorun da ortadan kalkıyor. Öte yandan YouTube uygulamasında sesi ayrı görüntüyü ayrı bir cihaza aktarma özelliği de kullanıma sunuluyor. Daha birçok yenilik ve düzenleme içeren işletim sisteminin Beta sürümünde bazı performans ve kararlılık iyileştirmeleri de yer alıyor.

Eğer sizin de geliştirici hesabınız varsa Apple'ın bu en yeni işletim sisteminin Beta sürümünü indirip, kullanabilirsiniz.

iOS 11.4 güncellemesi aşağıdaki cihazlara yüklenebilecek:

iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. Nesil, iPad mini 4, iPad Mini 3, iPad Mini 2 ve iPod Touch 6. Nesil

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları