Instagram hikayelerinde birden fazla fotoğraf özelliği geliyor!

Instagram'a beklenen özellik nihayetinde geliyor. Bununla birlikte kullanıcılar artık hikayelerinde birden fazla fotoğraf kullanabilecekler.

Her zaman olduğu gibi son yıllarda kendini geliştirmeye bunun beraberinde yeni özellikler ile güncel olmaya çalışan Instagram son yıllarda kullanıcıların beklediği özellikleri de sunmaya başladı. Bunun beraberinde kullanıcılar birden fazla fotoğrafı aynı hikayede paylaşmak istediklerinde ne yazık ki bunu yapamıyor Instagram'ın uygulamalarından biri olan Layout kullanılıyordu. Artık Layout gibi fotoğraf birleştirme uygulamasına gerek kalmadan kullanıcılar hikayelerine birden fazla fotoğraf atabilecekler. Kullanıcılar yeni güncelleme beraberinde 6 farklı fotoğraf paylaşımını yapabilirler. Bu sayede özellikle öncesi ve sonrası gibi fotoğrafları sık paylaşan kullanıcıların da ihtiyacı büyük ölçü de karşılanmış olacak.

Instagram dışında uygulama kullanmak zorunda kalmak kullanıcıları mutlu eden bir durum değildi aslında bu özellik için geç kalınmış bile denilebilir. Hikaye atmak için girdikleri ekran üzerinden istediğiniz düzeni seçebilir ve fotoğraf eklemesini yaparak paylaşım yapabilirsiniz.

Güncelleme tüm dünyada yayınlanmış olsa da kullanılmaya başlanması biraz zaman alacak gibi görünüyor. Uygulamayı güncel tutarak yeni özellikleri görebileceğinizi unutmayın.

Peki siz bu yeni özellik için ne düşünüyorsunuz?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları