IFA 2016'da Son 5 Gün!

Avrupa bölgesine yönelik gerçekleştirilen IFA 2016 fuarında son 5 gün.

IFA adı verilen Avrupa tüketici elektroniği fuarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça ilgi çekiyor. Hemen hemen tüm markaların yer aldığı IFA 2016 fuarı aynı zamanda kullanıcıların da yoğun ilgi gösterdiği ve katıldığı bir etkinlik. Her yıl rekabetin daha da arttığı teknoloji dünyasında pek çok marka daha iddialı bir şekilde IFA 2016 fuarına hazırlanırken, 2016 yılında da birbirinden etkileyici cihazların tanıtımı gerçekleştirildi.

Berlin Teknoloji Başkenti Oluyor

IFA 2016 fuarı her yıl Almanya’da düzenlenirken Berlin’de Messe Berlin tarafından organize ediliyor. Bu yıl Türkiye’den de Arçelik ve Vestel gibi markaların katılım gösterdiği IFA 2016 fuarı 2015 yılına göre daha fazla ilgi görüyor. Yapılan açıklamalarda katılımcı sayısının yüzde 13’lük bir artış yaşadığı açıklandı.

Pek Çok Ülke Var

IFA 2016 fuarına katılım ülke nezdinde de oldukça fazla olurken, Türkiye, Çin, Danimarka, Almanya, Fransa, Japonya, Avusturya, Polonya, Slovenya ve Tayvan gibi ülkeler çeşitli markaları ile IFA 2016 fuarındaki yerini aldı. Fuar 7 Eylül’e kadar kapılarını açık tutacak. Fuar kapsamında ziyaretçi sayısının 250 bin olması bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları