Hyundai i20 Elite Versiyonuyla Geliyor

Hyundai tarafından piyasaya sunulan ve oldukça ilgi çeken modellerden bir tanesi i20 modeli olurken dizel seçeneği için yeni bir donanım seviyesi daha eklendi. İşte araçta yapılan son değişiklikler.

Hyundai i20 modeli ile piyasaya giriş yapan Hyundai oldukça iyi sonuçlar alırken araç için yeni geliştirmelerin yapıldığı belirtildi. Özellikle Hyundai i20 modelinin dizel versiyonu için yapılan donanım geliştirilmesi sayesinde araç almak isteyen kişilere yeni bir seçenek daha sunulacak.

Yüksek Segment Özellikler Geliyor

Aracın 1.4 litre dizel motor versiyonu için yapılan değişiklikler özellikle araçta bulunmayan pek çok özelliği araca eklemiş durumda. Öyle ki dijital klima, geri dönüş kamerası, otomatik kararan dikiz aynası ve yağmur sensörü gibi pek çok üst segment araçlarda yer alan donanımlar i20 Elite modeline eklenmiş. Üstelik isteyen kişilerin panoramik cam tavan seçeneklerini de tercih edebilmesi mümkün.

i20 Elite Etkileyici!

i20 Elite olarak adlandırılan yeni versiyon Türkiye'de de satışa çıkacak. Yapılan resmi açıklamalara göre versiyonun Türkiye'deki başlangıç fiyatı 65 bin 100 TL olacak. 2014 yılından bu yana 40 bin barajını aşmayı başaran Hyundai araç için yaptığı yenilikler ile birlikte durumu çok daha cazip bir hale getirmiş durumda. Bu açıdan Hyundai için yapılacak değişikliklerin pazardaki dengeleri değiştirmesine kesin gözüyle bakılıyor. Üstelik bu sayede i20 Elite ile pazardan çok daha fazla pay almayı da başarabilecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları