Huawei'den AirPods benzeri kulaklık geldi!

Kirin A1 sistemiyle gelen tasarım açısından AirPods'a benzeyen Huawei'nin yeni kulaklıkları Ekim ayında piyasalarda yerini alacak.

Huawei yeni bluetooth kulaklıklarını açıkladı. FreeBuds 3, IFA 2019 etkinliği kapsamında tanıtılan kulaklıklardan biri oldu. İlk Kirin A1 sistemine sahip giyilebilir ürünler için tasarlanmış olan kulaklık tasarım açısından AirPods'a benziyor. Freebuds 3 teklif aktif gürültü giderme tamamen rüzgarın sesini bastırmak için olanak sağlayan yeni bir mikrofon yönetim sistemi bulunduruyor. 20 saate kadar pil ömrü kulaklar için

4 saat kablosuz şarj da mevcut. Gürültü engelleme sistemi, hangi seslerin ağızdan yayıldığını ve çevredeki ortamdan hangilerinin 15dB'ye ulaştığını doğru şekilde filtrelemelerini anlamak için kullanıcının kemiklerinden gelen titreşimleri tespit eden Kemik Sensörü tarafından desteklenir. Freebuds 3, henüz belirtilmeyen bir fiyata Ekim ayında piyasalarda yerini alacak.

Kirin A1'e gelince , kısa bir süre sonra yeni Kirin 990 Serisi Huawei Kirin 990 Resmi Dizi: 5G modemleri entegre ve yeni NPU 7nm EUV |, bu verilerin akışı sağlayan Bluetooth 5.1 teknolojisi (ayrıca LE) için destek takılıp taşınabilir için tasarlanmış bir SoC olan 2,3Mbps sağlayan daha sonra bir sonraki cihazlarda yüksek tanımlı ses üretimi. Kirin A1, CPU, RAM, DSP, Bluetooth denetleyicisi, güç yönetimi ve tüm sensörleri entegre eder. Kirin A1'i önümüzdeki birkaç ay içinde Huawei tarafından piyasaya sürülecek diğer ürünlerde de görmeyi bekliyoruz.

Peki siz Huawei'nin yeni kulaklıkları için ne düşünüyorsunuz?

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları