Huawei P40 Lite erken gelebilir!

Huawei P40 Lite ile ilgili ilk söylentiler, Huawei Nova 6 SE'nin yeniden markalandığını gösteriyor.

Huawei’nin telefonlarını farklı pazarlarda farklı isimlerle tanıttığını biliyoruz. Huawei'nin bununla ilgili bildiğimiz çok sayıda örneği var. Huawei ile ilgili son günlerde ortaya atılan bir iddiaya göre Huawei P40 Lite'ın tanıdık bir cihaz olduğunu biliyoruz.

Twitter'da @RODENT950'den geçen sızıntı, geçen hafta başlatılan Nova 6 SE'nin Huawei P40 Lite ile aynı cihaz olduğunu söyleyen bir tweet attı.

Ayrıca telefonu siyah olarak gösteren telefonun bir baskı renderini de içeriyor. Bu, Nova 6 SE'nin mevcut olduğu renk çeşitlerinden biri. Huawei kesinlikle telefonu başka renklerde ilan edecek, ancak diğer renk yollarının Nova 6 SE'den farklı olduğunu umuyoruz. Nova 6 SE, sol üst köşede bir delikli 6.4 inç FHD + LCD ekrana sahip. Kirin 810 işlemci tarafından desteklenmektedir ve 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla eşleştirilmiştir.

Birincil arka kamera 48MP sensördür ve 8MP ultra geniş açılı kamera, 2M makro kamera ve 2MP derinlik sensörü ile donatılmıştır. Nova 6 SE ayrıca 40W hızlı şarj etme desteği olan 4200mAh bataryaya sahip olup Huawei P40 Lite ile aynı özelliklerde olmalı, ancak daha fazla RAM ve depolama alanına sahip olabilir. Huawei P40 Lite'ın seriden önce piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Google Hizmetleri olmadan Çin dışındaki pazarlara da gönderilebilir. Bakalım zamanla bu durum nasıl bir şekil alacak.. Bizde merakla bekliyoruz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları