Huawei P30 en iyisi olacak!

Huawei, P30'un gelecek yıl piyasaya sürüleceğini ve akıllı telefonun öne çıkmasını sağlayacağını doğruladı.

Elektronik ve yeni teknolojilere yönelik yıllık yüksek bir kitle olan IFA 2018'de sayısız duyuru ve gösteri var . Dizüstü bilgisayar ve akıllı telefon üreticileri için bu, en son haberlerini halka ve birçok gazeteciye sunma fırsatı yakalayacak.

"Huawei P30, Mate 20 ve P20 Pro'dan daha iyi olacak"

Bir varlığı arasında üçlü fotoğraf sensörü L , Mate biçimlenişi Lite 20 , Huawei Mate 20 yürüyüş koridora veya onun son high-end SoC uzun zamandır beklenen sunum, Kirin 980 , topluluk büyük ölçüde şımardı. Huawei'nin CEO'su Richard Yu, Huawei P30'un çıktıları hakkında değerli bilgiler sızdırdı.

Kirin 980'i IFA'da açıklayan Huawei CEO'su Richard Yu, Berlin teknoloji konferansında gazetecilerle yapılan bir röportajda P30'un gelişini doğruladı. Tamamen beklenmedik bir şekilde, Richard Yu, açılış konuşmasının ardından düzenlenen grup görüşmesi sırasında mikrofonların önünde rahatladı ve P30 hakkında konuşmaya başladı. Gizchina'ya göre, markanın son satışları sorulduğunda, Yu yanıtladı: "[P20 Pro'ya kıyasla] Mate 20 daha da iyi olacak ve gelecek yıl P30 daha iyi olacak."

Huawei'nin P serisine devam etmeye karar vermesi büyük bir sürpriz değil, ancak Eylül ayında bu kadar erken bir onay beklemiyorduk. Mate 20 hattı, yakında piyasaya sürülmesini göz önünde bulundurarak CEO’nun konuşmasını beklediğimiz oldu. Mate 20 Lite zaten resmiyken, 16 Ekim tarihine kadar beklemek zorunda kalacağız. Sonunda, bu kez Londra'da düzenlenecek olan özel etkinlik sırasında, Mate 20 ailesinin geri kalanı neye benzeyeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları