Huawei Honor Magic Açıklandı! İşte Özellikleri

Huawei’nin belki de en sempatik telefonu Huawei Honor Magic olacak. İsmiyle dahi özel olan telefon için resmi tanıtım yapıldı. İşte yeni telefon ile ilgili detaylar.

Huawei Honor Magic için uzun süreden beri gündemde sızdırmalar yapılırken, resmi tanıtım ile birlikte teknik özellikler de netleşti. Ekranda 5.09 inç’te QHD çözünürlüğü sunuluyor. Aynı zamanda keskin bir AMOLED ile 577ppi değerlerine ulaşılması telefon için en cazip noktalardan birisi. Telefonda kalınlık 7.8mm olurken ağırlık 145g olarak belirlenmiş. Renk seçeneği ise üç renk ile sınırlı ve altın, Siyah ve porselen Beyazı tercih edilebilir.

Huawei Honor Magic Teknik Özellikleri Neler?

8 MP ön kamera ve arka tarafta çift 12MP lenslerin olduğu cihaz bu açıdan kamera performansında oldukça iyi. Arka kameralardan birisi renkli diğeri ise tek renkli. Bu bakımdan daha net ve kaliteli fotoğraflar çekebilmek Huawei Honor Magic ile mümkün. Telefon Android 6.0'yı üstelik Honor Magic Live OS olarak adlandırılan özel bir ara yüz ile çalıştırıyor. 4GB RAM ve 64GB depolama kapasitesi de telefonun artılarından. Telefon için ön plana çıkan diğer özelikler ise şöyle;

Kirin 950 yonga seti

4K 2160p video çekimi (Düşük performans)

Hızlı şarj (Yarım saat içinde% 90 şarj oranı)

2,900mAh batarya

Çift SIM kart yuvası

Huawei Honor Magic Fiyatı Ne Kadar?

Huawei Honor Magic, Çin'de ön siparişe açılmış durumda. Telefon için teslimat tarihi ise 25 Aralık. Bu tarihe kadar ön sipariş verecek kişilerin 530 ABD Doları ödemesi yeterli.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi