HTC'nin Amiral Gemisi Sızdırıldı!

HTC 11 daha önce özellikleriyle konu olmuştu ancak şimdi de yeni bir görselle şekil almaya başladı.

HTC 10 bildiğiniz üzere kullanıcıları güçlü özellikleri bakımından mutlu etmeyi başarmıştı. HTC'nin son amirali HTC 10, 6 ay önce tanıtıldı. Artık yeni bir amiral telefon için kollar sıvandı. Devrini yarılayan HTC 10'dan sonra gözler HTC 11'e dikildi ancak onun da ondan aşağı kalmaması gerekiyor. HTC 11'inde en az bir önceki model kadar güçlü olması teknoloji devinin bu yönde kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmaması gerekiyor.

Mayıs ortalarında telefon piyasasına giriş yapan HTC 10'dan sonra yeni modelin de muhtemelen ilkbaharda piyasada kendine yer bulacak. Daha önce de HTC'nin yeni amiral telefonunun özellikleri hakkında haberler çıkmıştı. Sızıntılara göre HTC 11 cihazı gücünü Snapdragon 835'ten alacak olup Android 7.0 ile çalışacak. Ayrıca 8 GB RAM ve 256 GB dahili hafıza gibi güçlü özellikler bulundurması beklenen cihazın yeni iPhone modellerinde olduğu gibi arka kapağında çift kamera yer alması gerekiyor. Ön yüzünde 8 megapiksellik selfieler için daha iyi bir şekilde geliştirilmiş kamera yer alması beklenirken arka kapağında 12 megapiksellik çift kamera taşıması bekleniyor. Batarya departmanında ise 3700 mAh kapasitenin yer alması güçlü bir ihtimal.

Sızdırılan görüntülere bakılacak olursa HTC 11, 5 buçuk inç Quad HD ekrana sahip olabilir. Bakalım Tayvan'lı teknoloji devi nasıl bir şekilde karşımıza çıkacak..

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi