HTC'den Desire 10 Pro Hatırlatması

HTC 20 Eylül tarihinde yapacağı tanıtım için sürekli hatırlatmalar yapıyor.

HTC Desire 10 Pro modeli ile 20 Eylül tarihinde tanıtım yapacak HTC, bu tarih için sürekli hatırlatmalar yapıyor. Özellikle marka tarafından aynı gün tanıtılacak OneA9s modelinin ön planda olması, HTC Desire 10 Pro tanıtımını arka plana atarken, bu durumun yaşanmasını istemeyen HTC, HTC Desire 10 Pro tanıtımları ile kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışıyor. Konuyla ilgili özelikle sosyal medya üzerinden sürekli tanıtımlar döndüren HTC; aynı zamanda yeni cihaz ile ilgili video ve kısa tanıtıcı videoları da paylaşmayı ihmal etmiyor.

20 Eylül’de Geliyor!

HTC Desire 10 Pro ile birlikte One A9s modeli 20 Eylül’de resmen tanıtılacak. HTC bu büyük gün için hazırlıklarını yaparken, 14 gün sonra yapılacak tanıtım ile birlikte marka da mobilde önemli bir kozunu oynamış olacak. Mobil sektörde istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan ve sektör liderlerinin gerisinde kalan HTC, yeni modelleri ile birlikte bu durumu değiştirmek istiyor. Fakat özellikle iPhone ve Galaxy modellerini tanıtımı sonrasında piyasaya çıkacak HTC, yarışa biraz geriden başlamış olacak.

Şifreler Var!

Sosyal medya mesajlarında farklı ipuçları da sunan HTC, 150 sayısını özellikle vurguluyor. Fakat bu konuda henüz bir açıklama yapılmış değil. Bu nedenle şu anda merak edilenlerden bir tanesi de cihazın tanıtımında kullanılan bu 150 sayısı. Aynı zamanda etkinlikte HTC Desire 10 Pro ve One A9s modeli dışında farklı cihazların tanıtılabileceği de gündemde.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları