HTC 10 EVO Piyasaya Ne Zaman Çıkacak?

HTC tarafından piyasaya sunulacak yeni telefon modeli HTC 10 EVO adını alırken markanın yeni telefonunun ne zaman piyasaya çıkaracağı belli oldu.

Son dönemlerde farklı versiyonlar ile piyasaya giriş yapan HTC, özellikle HTC 10 EVO adı verilen yeni telefon modeli ile oldukça ilgi çekiyor. Pek çok farklı bilginin sızdırıldığı yeni telefon modeli için son gelen bilgilerde piyasaya çıkış tarihinin kesinleştiği belirtildi.

Tanıtım Tayvan’da Olacak

Paylaşılan bilgilerde yeni telefon modelinin Tayvan'da düzenlenecek bir tanıtım etkinliği ile tanıtılacak ve ardından aynı anda ilk olarak Tayvan’da satışa çıkacağı belirtildi. Yapılan paylaşımlarda tanıtım tarihi ise 22 Kasım olarak açıklandı.

Tayvan'da yapılacak tanıtım sonrasında HTC’nin çok kısa bir süre içerisinde telefonu farklı pazarlarda sunması da beklenirken yapılacak satışlar ile birlikte HTC piyasadaki durumunu çok daha iyi bir hale getirecek. Özellikle telefonda yüksek özelliklerin tercih edilmesi daha fazla kişinin telefonu satın almasını sağlarken şimdiden yeni telefon için beklentiler oluşmuş durumda.

HTC 10 EVO Özellikleri Neler Olacak?

Paylaşılan son bilgilerde HTC 10 EVO modelinde Snapdragon 810 yonga setinin, 3 GB RAM gibi teknik özelliklerin olacağı belirtildi. Üstelik telefonda kulaklık girişine de yer verilmeyecek olması farklı bir kullanım sağlayacak. Telefonun satış fiyatı ile ilgili detaylar ise henüz paylaşılmadı.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları