HoloLens Teknolojisi Evlere Gelecek

Windows 10 ile birlikte Microsoft HoloLens için de büyük bir tanıtım gerçekleştirilirken, bu konuda Microsoft HoloLens için yeni gelişmeler yaşandı.

Microsoft HoloLens ile birlikte geleceğe yönelik önemli bir hamle yapan Microsoft, bu teknolojisine güveniyor. Bu konuda Windows 10 yıl dönümü güncellemesinde de Microsoft HoloLens için ayrı bir önem veren Microsoft, yeni güncelleme ile birlikte Microsoft HoloLens geliştirmelerini sundu.

Microsoft HoloLens ile birlikte çok daha farklı bir sanal gerçeklik amaçlanırken, filmlerden oyunlara kadar her türlü alanda Microsoft HoloLens kullanılacak. Bu doğrultuda filmlerin kendi ortamlarında, filmin ortasından izlemek mümkün olabilecek. Bu bakımdan şimdiden Microsoft HoloLens için büyük bir ilgi gösterilirken, ticari sürümü de piyasaya sunulmuş durumda.

Microsoft HoloLens'in Ticari Sürümü Duyuruldu

Microsoft HoloLens için ticari versiyonlar piyasaya sunulurken, ticari de olsa uygun fiyatı sayesinde kişiler Microsoft HoloLens alabilecek. Microsoft HoloLens için yapılan açıklamalarda sistemin 3 bin dolar üzerinden satın alınabileceği belirtilirken, kutu içeriği ile birlikte taşıma çantası, mikro fiber bez, şarj cihazı ve micro-USB 2.0 kablosu gelecek.

Bu bakımdan kişilerin Microsoft HoloLens için belirtilen ücreti ödemesi yeterli olurken, önümüzdeki dönemlerde Microsoft HoloLens uyumluluk konusunda da herhangi bir sorunun yaşanması beklenmiyor. Bu bakımdan kişileri büyük bir kolaylık bekliyor durumda.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları