Hobbit Evleri Artık Prefabrik Olarak Karşımıza Çıkıyor

Shire'da yeşilliklerin içinde çok daha huzurlu ve mutlu bir hayat istiyorsanız, Üç gün gibi kısa bir süre üzerinde hayalleriniz Hobbit evine çevirebilirsiniz.

Akılı evler, Kendi kendisine açılan perdeler, Isıyı ayarlayan akıllı termostatları bir kenara koyarak size bir Lord of the Rings hayranları için Hobbit evi. Dünya genelinde baktığımızda her bir geek’in en büyük hayallerinden bir tanesi olan bu evleri Green Magic Homes firması tarafından üretime geçiyor. Yaklaşık olarka üç günde kurulan prefabrik evler tıpkı Hobbit evleri gibi bir toplar ve çimen katmanıyla kaplı.

İsterseniz evinizin çatısında organik sebzeler üretebilir, Bodrum’da yaşanacak olan emeklilik hayallerini Shire’a taşıyabilirsiniz. Ek olarak illa klasik tarzda bir Hobbit evine de mecbur değilsiniz. Soğuk iklimler ve çöl iklimlerin de hizmet suna firma modüler sistemin sunduğu tüm çözümleri sonuna kadar kullanıyor. 

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi