Hızlı ve Öfkeli 8, 9, 10 ne zaman çıkacak ?

Filmin ünlü oyuncusu Vin Diesel Instagram hesabında yaptığı paylaşım ile filmin ne zaman çıkacağını açıkladı.

Dünyanın en iyi filmleri arasında gösterilen Hızlı ve Öfkeli filminin devam serilerini ne zaman geleceği Vin Diesel tarafından açıklandı. Aslında 8. filmin ne zaman çıkacağını biliyorduk fakat ünlü oyuncu 9 ve 10. serininde ne zaman çıkacağını açıklaması olay oldu. Vin Diesel'ın paylaştığı görsele göre 8. film 14 Nisan 2017 tarihinde çıkacak. Açıkcası Paul Walker vefat ettikten sonra benim filmi pek izleyesim kalmadı.

Üzülüyorum o adamın gülüşü aklıma gelince. Deneyimli aktörün paylaştığı görsele göre 9. film 19 Nisan 2019'da gösterime girecek. 10. film ise 2 Nisan 2021'de gösterime girmesi bekleniyor. Daha çok uzun yıllar var fakat 2 yılda 1 film çıkaracaklarını çözmüşsünüzdür. Paul Walker'ı son kez görmek isteyenler sayesinde serinin 7. filmi 1.5 milyar dolar hasılat elde etmişti. Fakat 8. film bana bu kadar hasılat elde etmez gibi geliyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi