Hill Climb Racing 2 Geldi!

Hill Climb Racing olarak piyasaya sunulan ilk oyunun yüksek ilgi görmesinin ardından oyunun ikinci versiyonu da piyasaya sunuluyor.

Özel araçlar ile zorlu coğrafya üzerinde yarış yapma imkanı sağlayan ve oldukça basit bir yapısı bulunan High Climb Racing, 2012 yılının ardından yeni bir versiyon ile daha oyun severlerle buluşacak. Üstelik yeni versiyonda daha gelişmiş ve çeşitlenmiş seçeneklerin ekleneceği oyun böylece daha fazla kişiyi etkisi altına alacak.

2. Versiyon Daha Başarılı Olacak

Üstelik ikinci versiyonda oyun grafiklerinde de ciddi bir iyileştirmenin yapılacağı belirtiliyor. İlk versiyon basit olmasına rağmen oldukça sevilen grafikler Hill Climb Racing 2 ile birlikte daha da geliştirilecek ve böylece oyunu seven kişiler ikinci versiyon ile daha iyi bir oyun deneyimi elde edebilecek.

30 Bölüm Hazır

Yeni oyunda 30 farklı bölümün hazırlandı. Bu 30 bölümün hepsinde çoklu oyuncu desteği sağlanıyor. Bu bakımdan oyunu indiren kişiler rakipleriyle bu 30 farklı bölümde yarışabilecek.

Play Store’de Yayınlanmaya Başladı

Oyun için yapılan son güncellemede Android Google Play Store üzerinden oyunun indirilebilir durumda olduğu belirtilirken kişiler üstelik ücretsiz bir şekilde oyunu deneme imkanına sahip

Oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen kişiler ise aşağıda hazırlanan resmi tanıtıma göz atabilir;

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi