Harry Potter Oyunu Yolda!

Just Cause yapımcısından Harry Potter oyunu geliyor. Harry Potter oyununa kim hayır diyebilir ki?

Bugün Harry Potter hayranlarını sevindirecek bir video internete düştü. Üçüncü bakış açısına sahip RPG elementlerini barındıran bir Harry Potter oyununa kiimler hayır diyebilir? Uzun zamandır beklediğimiz o Harry Potter oyununa sonunda kavuşuyoruz.
Açık dünya RPG olduğu belirtilen oyunun 19. yüzyılda geçtiği ve 5.sınıf Hogwarts öğrencisi olduğumuz oyunda karaterimizin görünüşünü de belirleyebiliyoruz.
Okula varır varmaz ilginç olaylar ise baş gösteriyor ve macera başlıyor. İksirler yapabileceğimiz oyunda yeni büyüler öğreniyor ve fantastik canavarlarla karşılaşıyoruz.
Sızdırılan video hakkında henüz WB Games’ten resmi bir açıklama gelmiş değil. Fantastik Canavarlar filminin de yükselmesiyle bu aralar Harry Potter temalı bir oyunun çıkması ise çok da mantıksız görünmüyor. Ancak bu sızıntı sahte de olabilir tabii. Yine de sızdırılan video bize o kadar da sahte gelmedi.
Gelen bir diğer detay ise oyunun Just Cause serisinden tanıdığımız Avalanche Studios tarafından geliştirildiği. Ne kadar doğrudur bilinmez ancak şu sıralar ekibin Just Cause 4 üzerinde son rötuşları yaptığı bir gerçek. Neden olmasın? Sızıntı sonrası muhtemelen oyunun resmi duyurusu yakında yapılacaktır. Mısırlarınızı hazırlayın, uzun bir yolculuğa çıkıyoruz.
dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları