Hangi Mağazada Black Friday İndirimi Ne Kadar?

Black Friday olarak adlandırılan indirim etkinliklerinde pek çok farklı mağazada yüksek oranlarda indirimler uygulanıyor.

Türkiye'de özellikle geçtiğimiz yıllarda çok fazla ilgi görmese de son dönemlerde dünya üzerinden farklı noktalarda alışveriş yapabilmenin mümkün olması ve Türkiye'ye giriş yapan servislerinin milyonlarca kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlanması Kara Cuma olarak adlandırılan Black Friday için de büyük bir ilginin gösterilmesini sağladı.

Fiyatlar Çok Uygun!

Kişilerin piyasa fiyatlarının çok daha altında yeni oyunlar ve ürünlere sahip olabilmesi Black Friday indirimlerini daha da cazip kılarken bugüne kadar çok farklı firmalarda özel indirimler uygulanıyor.

Microsoft’ta Neler Var?

Özellikle Microsoft tarafından gerçekleştirilen indirimler ilk olarak dikkat çekerken Microsoft'un indirimli fiyatları şöyle oldu;

Battlefield 1: Normal üyelere %25, Gold üyelere %33 indirim

FIFA 17 : Normal üyelere %30, Gold üyelere %40 indirim

NBA 2K17: Normal üyelere %20, Gold üyelere %30 indirim

GTA V: Normal üyelere %40, Gold üyelere %50 indirim

Forza Horizon 3: Normal üyelere %35, Gold üyelere %35 indirim

The Division : Normal üyelere %30, Gold üyelere %40 indirim

Steam’de Teklifler Cazip

Steam platformunda da pek çok farklı oyunda indirimler uygulanırken Steam üzerinden alınabilecek şu anki indirimli oyunlar şöyle;

DOOM: 72 TL

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: 65 TL

Fallout 4: 59 TL

Counter-Strike: Global Offensive: 16 TL

The Elder Scrolls V: Skyrim: 10 TL

GTA V: 89.5 TL

Far Cry 4: 45 TL

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition: 44.99 TL

Rocket League: 18 TL

Euro Truck Simulator 2: 9.75 TL

Just Cause 3 XL: 32 TL

Total War: ATTILA: 20 TL

Apple’dan Hediye Kuponu

Oyun platformlarının yanı sıra Apple gibi markalar da Black Friday kapsamında önemli fırsatlar sunuyor. Öyle ki yapılan açıklamalarda kişilerin Apple Store'da 200 dolara varan hediye kartları satın alabileceği belirtildi .

Sony Es Geçmedi

Apple’ın yanı sıra PlayStation Store üzerinden de özel olarak indirimler alınabilir. PlayStation Store üzerinden indirimli bir şekilde satın alınacak oyunlar ve yeni ücretleri ise şöyle; Watch Dogs 2 134 TL’ye, Titanfall 2 119 TL, FIFA 17 164 TL ve Call of Duty Infinite Warfare yine 164 TL.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları