GoPro Hero5 2 Ekim'de Geliyor!

GoPro tarafından yeni bir aksiyon kamerası üretimi yapılırken, yeni ürünün 2 Ekim tarihinde tanıtılacağı açıklandı.

Aksiyon kamerası denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi olan GoPro, yeni bir kamerayla daha piyasaya giriş yapmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili yapılan ilk bilgilerde GoPro Hero5 modelinin tanıtımının yapılacağı açıklandı. Tanıtım ile ilgili 2 Ekim 2016 tarihini belirtilirken, bu tarih itibari ile yapılan tanıtımlar ile birlikte GoPro Hero5 resmen piyasada kullanılmaya başlanacak.

Önceki Modellere İlgi Yüksek!

GoPro Hero5 öncesinde piyasaya sunulan GoPro Hero4 ve Hero3 modeli ile piyasada büyük bir ilgi gören ve sektörün en güçlü markalarından birisi olmayı başaran GoPro, yeni modeli ile birlikte bu konuda daha güçlü bir hale gelmeyi amaçlıyor. Bu bakımdan GoPro Hero5 ile birlikte markanın ad bu sektördeki beklentileri oldukça fazla.

İki Versiyonla Gelecek

GoPro Hero5 modeli ile ilgili yapılan açıklamalarda bu model ile birlikte aynı zamanda özel bir Drone modelin de tanıtılacağı açıklandı. Bu bakımdan GoPro, yeni modelleri ile birlikte yeniden sektörü sallamaya geliyor. Şimdiden yeni modellerin büyük bir ilgi çekmesi beklenirken, 2 Ekim tarihi itibari ile tüm teknik detaylara da erişim sağlanabilecek.

Yeni Modellerin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Yeni ürünlerin Türkiye pazarında da yer alması beklenirken, Hero5’n Black versiyonunun 400 Dolar, Session versiyonunun 300 Dolar ve drone fiyatının da 800 Dolar olması bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları