GoPro Hero 7 Duyuruldu!

Ünlü aksiyon kamera markasının yeni modeli olan GoPro Hero 7 sonunda tanıtıldı. Yeni modelin Black, Silver ve White olmak üzere üç renk seçeneği bulunuyor...

Aksiyon kamerası dendiği zaman ilk akla gelen markalardan biri GoPro, her sene Eylül ayının sonunda yaptığı yeni ürün duyurularına bir yenisini daha ekledi. Heyecanla beklenen ve bazı özellikleri internete düşen GoPro Hero 7'nin model ailesi resmen tanıtıldı. Marka bugüne kadar sürdürmüş oldupu stratejiyi değiştirerek ailesye üç yeni model ekledi.

Hero 7 ile beraber GoPro modelleri 3 üründen oluşacak. Biri daha önce de olduğu gibi ailenin en güçlü modelinin ismi Black iken sırasıyla Silver ve White isimli iki yeni model daha eklendi. GoPro Hero 7 Black modeline baktığımızda 4K 60 fps maksimum çözünürlük, değiştirilebilir pil, Hyper Smooth adı verilen titreşim engelleme, 12 Megapiksel fotoğraf çözünürlüğü, 8X Slow Motion yani ağır çekim video, canlı yayın, SuperPhoto (Daha iyi fotoğraf çekebilme), 3 mikrofon gibi özellikler bulunuyor. En üst modelin en önemli özelliği titreşim engelleme fonksiyonunun daha da geliştirilmiş olması. GoPro Hero 6 Black'te zaten iyi olan titreşim engelleme özelliği daha da iyileştirildi.

Ailenin ortanca üyesi olan GoPro Hero 7 Silver ise 10 Megapiksel fotoğraf çözünürlüğü, 4K 30 fps video kayıt, bütünleşik pil, standart video titreşim engelleme özelliği, 2X slow motion video, 2 mikrofon gibi özellikler sunuyor.

Serinin en küçük modeli ise GoPro Hero 7 White ise Full HD 60 fps video kayıt, 10 Megapiksel çözünürlük, bütünleşik pil, 2X slow motion video, 2 mikrofon gibi fonksiyonlara sahip. Her üç kameranın da 10 metreye kadar su geçirmediğini belirtelim.

Yeni modellerin fiyatları da belli oldu. Buna göre ailenin en güçlü modeli olan GoPro Hero 7 Black, 399, GoPro Hero 7 Silver 299 ve GoPro Hero 7 White modeli ise 199 dolardan satışa sunuluyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları