Google'dan Bu Yıl Akıllı Saat Yok!

Bir sonraki yeniden giriş etkinliği için programda Google Watch olmayacak.

Bazı Wear OS saatler (eskiden Android Wear) daha fazla fitness odaklı, diğerleri stillerini ve tasarımlarını ön plana çıkarıyordu. Google'ın akıllı telefon pazarındaki stratejisi birkaç yıl önce değişti.

Nexus 6P, XL Pixel, Pixel 2 XL, daha küçük versiyonlarını (ve biraz daha ucuz) saymıyorum: o zaman Google tarafından terfi cep bu kararlılığını da doğruladı. Ancak, bu noktaya ulaşmadan önce Google, iş ortaklarının oluşturucularına, bunları değiştirme konusunda güçlü bir istek göstermeden, güvendiler. Firma kendilerini teknik ve ticari olarak ifade etmelerine izin verdi.

Şirketin Temsilcisi, Google'ın bu yıl bir akıllı saat açmayacağını söylediğinde Pixel Watchy sürümünün zaman aşımına uğrama olasılığı arttı. Miles Barr, şirketin şu anda diğer üreticilerle daha fazla işbirliği yapmaya odaklandığını ancak gelecekte kendi cihazını sunmayı göz ardı etmediğini de sözlerine ekledi. Bu 9 Ekim'de gerçekleşecek olan yeni nesil akıllı telefon Pixeli'nin konferansında Google'dan hiçbir saat görmeyeceğimiz konusunda oldukça açık bir işaret.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları