Google Play'de Google Allo Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Google tarafından kullanıma sunulan Google Allo, Google Play Store üzerinden ön kayıt yaptırılabilir durumda. İşte ön kayıt işlemleri.

Google Allo için yapılan son açıklama ile birlikte kişilerin uygulamayı kullanmaya başlayabileceği açıklanırken, kişiler kolay bir şekilde şu anda uygulama için ön kayıt yapabilir. Android işletim sistemine sahip telefonlar için Android uyumlu versiyonunun Google Play Store üzerinden kayıt işlemlerini yapması yeterli. Anlık mesajlaşma konusunda kişilerin en önemli alternatiflerinden birisi olan Google Allo bu bakımdan gelecek yılların en popüler uygulamalarından birisi olabilecek potansiyelde.

Google Allo ön kayıt yapmak isteyen kişilerin ilk olarak buraya tıklayarak Google Play Store üzerinden yayınlanan uygulama sayfasına giriş yapması gerekiyor.

Sayfaya giriş yaptıktan sonra uygulama sayfası şöyle açılacaktır;

Bu ekranda kişilerin ön kayıt butonuna tıklaması gerekiyor. Bu butona tıkladıktan sonra ise şöyle bir onay ekranı açılacaktır.

Kişiler bu işlemler ile kayıt işlemlerini tamamlayabilir. İsteyen kişiler bu kayıt işlemini sosyal ağlarda da paylaşabilir. Ayrıca istenildiği zaman aynı sayfada yer alacak kaydı sil bölümünden de kayıt silinebilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları