Google Pixel Türkiye'de Satışta! Peki Ne Kadar?

Google tarafından tanıtımı gerçekleştirilen Google Pixel Türkiye için satışa çıktı. İşte Türkiye'deki satışa çıkan Google Pixel ile ilgili detaylar.

Google tarafından tanıtımı gerçekleştirilen Google Pixel özellikle yüksek donanımlarıyla dikkat çekmişti. Türkiye'de Hepsiburada.com üzerinden satışa çıktığı duyurulan Google Pixel’in etiket fiyatı 2999 TL.

Ortalamaların Üzerinde

Cihazın fiyatı Türkiye'deki satışta olan telefonların çok daha üzerinde olurken özellikle iPhone ile yarışır durumda olan Google Pixel bu bakımdan alım gücünde ciddi bir zorluk yaşatabilir. Google Pixel 5.0 inç büyüklüğünde bir ekranı ile oldukça uygun bir kullanım sunarken Corning Gorilla Glass 4 teknolojisi ile korunuyor. Telefonda ekran kasa oranı yüzde 69 olarak ayarlandığı gibi telefon için yapılan incelemelerde telefonun oldukça iyi bir performans sunabilecek düzeyde olduğu görüldü.

Ne Kadar Satacak?

Türkiye'de satışa çıkan cihazın ne kadar satacağı oldukça merak ediliyor. Yüksek satış rakamlarına ulaşması beklense de yüksek etiket fiyatı nedeniyle Türkiye'deki satış sınırlı sayıda kalabilir. Şu anda Hepsiburada.com üzerinden satın alınabilecek olan telefonun gümüş ve siyah renkleri mevcut. Üstelik bugün teslimat seçeneği sayesinde hızlı bir şekilde teslimat yapılabiliyor. Belli saatler arasında yapılacak siparişlerde kişilerin aynı gün içerisinde telefonun kargolanmasını ve bir gün sonra telefonun eline ulaşmasını sağlaması da mümkün.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları