Google Pixel En Hızlı Android Telefon Olacak

Google tarafından önümüzdeki aylarda piyasaya sunulacak Google Pixel’in bugüne kadarki en hızlı Android cihazı olacağı açıklandı.

Google Nexus cihazları ile beklense de Google Pixel adı ile yeni bir giriş yapılacak. Yeni telefon modelleri ile ilgili bugüne kadar pek çok bilgi öğrenilirken gelen son bilgilerde beklentiler daha da arttırılmış durumda. Öyle ki Google Pixel için yapılan açıklamalarda Google Pixel modellerini bugüne kadarki en hızlı Android işletim sistemi deneyimi sunacağı ifade edilirken, Google Pixel almayı düşünen kişilerin beklentileri de bu açıklamalar ile birlikte arttırılmış oldu.

HTC’den Performanslı Google Pixel Modelleri Gelecek

Google Pixel hakkında gelen bilgilerde Google Pixel ve Google Pixel XL olarak telefonların adlandırılacağı öğrenilirken, bu telefonların gündeme HTC Sailfish ve Marlin kod adlarına sahip olan modeller olduğu tahmin ediliyor.

AndroidPolice tarafından gündeme getirilen bu haberlerde yeni telefonlarda Snapdragon 821 işlemcinin kullanılacağı açıklandı. Mevcut donanım farklı telefonlarda şu anda da kullanılıyor olsa da Google tarafından Android üzerine yapılacak farklı işlemler ile birlikte işletim sistemi en iyi hale getirilecek.

Google Pixel İle İddialı Geliyor!

Google Pixel ile birlikte yenilikler ile gelecek Google, yeni modelleri ile şimdiden çok iddialı. Telefon hızlanması ile birlikte performans artışının yaşanacağı modeller, böylece Google’ı mobil sektörde daha iddialı bir hale getirecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları