Google Pixel 3 Yeni Rengiyle Geliyor!

Google Pixel 3'ün tanıtım öncesinde ortaya çıkan detaylara bir yenisi daha eklendi. Kodlar sayesinde sızdırılan renkler arasında oldukça dikkat çeken bir renk seçeneği b

Google, Pixel serisi ile büyük ilgi toplayan ve satış rakamlarıyla şirketin yüzünü güldürdü. Özellikle kamera detaylarıyla beğeni toplayan seri, yeni üyesiyle önümüzdeki hafta bizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Lansman öncesinde ortaya çıkan detaylara bir yenisi daha eklendi. Kodlar sayesinde sızdırılan renk "şeftali" olarak geçiyor. Aslında renk öyle bildğiniz şeftali tonlarını taşımıyor fakat alıcı gözüyle baktığımız zaman fena durmuyor.

Bu bilgiler Google'ın Google Pixel 3 teaser sayfasından geliyor. Bahsedilen renkler arasında Mavi, Yeşil, Pembe ve Siyah var.
Google Pixel 3 etkinliği 9 Ekim 2018 Salı günü, Türkiye saatiyle 18.00'da başlayacak. Etkinlik YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak ve tanıtım sırasında Pixel 3'ün farklı bir sürümünün daha tanıtılması bekleniyor.

Bunun yanında Google'ın farklı ürünlerde tanıtması bekleniyor. Henüz etkinlik konusunda pek bir detay elimizde mevcut değil ancak Pixel 3'ün bile başlı başına tanıtılacak olması bizleri şimdiden heyecanlandırmaya yetiyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları