Google Pixel 3 XL Kutusuyla Geliyor!

Teknoloji devinin yeni cep telefonu Google Pixel 3 XL modelinin kutu açılış videosu sızdırıldı...


Google'ın kendi telefon ailesi olan Pixel, kısa süre sonra yeni bir modelle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Pixel ailesinin en yeni üyesi olan Google Pixel 3 XL ile ilgili sızıntılara bir yenisi eklendi.

Google Pixel 3 XL kutusuyla kullanıcılarına sunulacak. Henüz resmi olarak tanıtılmayan telefon modelin kutudan çıkma videosu anlık mesajlaşma uygulaması Telegram üzerinde ortaya çıktı. Rus bir blogger tarafından yapılan paylaşımdan anlaşıldığı üzere beyaz renkli Google 3 Pixel ekran çentiği ile gelecek. Cihaz 3.5 mm Telefonda 3.5 mm kulaklık çıkışına yer verilmezken, erka kapağında çift kamera yerine tek kamera kullanılmış. Akıllı telefon kutusundan USB Type-C kulaklık ile gelmesi bekleniyor.

Google Pixel 3 XL gücünü Qualcomm Snapdragon 845 mobil platformundan alıyor. Telefon 4 GB RAM ile birlikte gelecek. Tahmin edeceğiniz üzere cihaz kutusundan Android 9 Pie mobil işletim sistemi yüklü olarak çıkacak. Pixel 3 XL ekranı ise 1440 x 2960 çözünürlükte ve 494 piksel yoğunlukta olacak. 4 Ekim'de tanıtılması beklenen telefonunun daha önceki modellerde olduğu gibi Google Play Store üzerinden satılması bekleniyor. Pixel modelleri Türkiye'de resmi olarak satılmadı ve muhtemelen bu yeni model de satılmayacak.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları