Google Pixel 3 İlk Defa Görüldü!

Google sonunda sızıntılara yenik düştü ve Google Pixel 3'ün görüntüleri sonunda gün yüzüne çıktı...


Bu aralar Google yeni bir Pixel üyesi üzerinde çalışmalar yaptığını biliyoruz. Fakat yeni telefonu tanıtmama konusunda ısrarcı olan Google sonunda sızıntılara yenik düştü ve telefonu gün yüzüne çıktı.

Bir Reddit kullanıcısı, Google'ın yeni akıllı telefonu Pixel 3'ün görsellerini internet üzerinden sızdırmayı başardı. Android Pie ile gelmesi netleşen Google Pixel 3, geçtiğimiz yıl tanıtımı yapılan Pixel 2'ye göre çok farklılık sunmuyor.

Elde edilen görsellere göre Google, telefondaki ekran çerçevelerini inceltmemek konusunda kararlı davranışına devam ediyor. Fakat ekranın alt ve üst kısımlarında bulunan bu çerçevelerde stereo hoparlörlerin yer aldığını düşünecek olursak mantıklı değil.

Yeni Pixel 3, 5.5 inç Full HD+ 2160x1080 18:9 ekrana sahip olacak. Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak olan cihazda 4GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı yer alacak. Aynı zamanda f/1.8 ve f/2.2 diyafram açıklığına sahip 8.1 megapiksellik çift ön kamerası bulunuyor.
Yeni Google Pixel 3, şaşırtıcı bir şekilde 2,915 mAh’lik bir batarya ile geliyor. Ekran boyutunu da hesaba kattığımızda cihazın bir günü rahatlıkla çıkarabileceğini söyleyebiliriz. Ancak bu yeterli bir seviye gibi durmuyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları