God of War'a New Game Plus Özelliği Yolda!

God of War hayranlarının bir süredir beklediği New Game Plus güncellemesinin tarihi netleşti...


Sony Interactive Entertainment, God of War hayranlarının uzun zamandır beklediği New Game Plus güncellemesinin tarihi açıklandı. Oyuna yeni ekipmanlar ve özelliklerin ekleneceği New Game Plus güncellemesi, 20 Ağustos tarihinden sonra PlayStation Store üzerinden indirilebilir.

Kratos'un Atreus ile beraber çıktığı destansı macerayı tekrar yaşatacak olan New Game Plus güncellemesi ile beraber oyun yenilenen bir deneyim sunacak.

Güncelleme ile gelecek olan özelliklerin bazıları şu şekilde;

Kratos ve Atreus’un macerasına, daha önceki oyundan kazandığınız tüm zırhlar ve güç geliştirmelerine sahip olarak yeniden başlayın.
Daha yüksek seviyedeki düşmanlara karşı mücadele edin. Düşmanların artık size saldırmak için yeni taktikleri var.
New Game Plus ile birlikte oyuna nadir bulunan yeni geliştirmeler ekleniyor. Yeni kaynak olan “Skap Slag” ile ekipmanlarınızı çok daha iyi bir hale geliştirin.


Oyunu tamamen yenilenen güçlü zırh ve geliştirmelerle birlikte yeniden deneyimleyin. New Game Plus güncellemesi ile birlikte gelen en önemli özelliklerden biri de sinematik sahneleri geçebilme özelliği. Daha önce oynayıp seyrettiğiniz sahneleri tekrar izlememek için artık bu sahneleri geçebilirsiniz. Bu özellik oyunun normal modu için de geçerli olacak.

God of War ana hikayesini herhangi bir zorluk seviyesinde bitirmiş olan tüm oyuncular, 20 Ağustos tarihinden itibaren New Game Plus modunu oynamaya başlayabilirler.

Henüz God of War oynamamış oyuncular, 23 Ağustos 2018 tarihine kadar, oyuna PlayStation Store’un yaz indirimi kampanyası ile 134 TL’ye sahip olabilirler.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları