Goat Similator Ücretsiz Oldu!

Çok popüler olmasa da bağımlılık yaratmayı başaran pek çok farklı oyun mobilde oynanırken Goat Similator adı verilen oyunun ücretsiz hale geldiği belirtildi.

Mobil oyunlar milyonlarca kullanıcıya ulaşma şansına sahip olduğu gibi bu alanda binlerce uygulama oldukça ilgi çekiyor. Sıralamalarda üstlerde yer bulasa da oyuncuların telefonlarından silmediği ve bağımlılık yaratan pek çok farklı olan kişilerin boş zamanları için oldukça ideal. Bu konuda simülatör tarzında geliştirilen Goat Similator ise ücretli versiyondan vazgeçiyor ve artık kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak.

Goat Similator Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Geçtiğimiz aylar içerisinde bilgisayar platformu için de geliştirilen ve böylece daha fazla kişiye ulaşmayı başaran oyun için mobil versiyonunun ücretsiz hale gelmesi daha fazla kişinin bu oyunu oynamasını sağlayacak. Oyunun ücretli haliyle Android ve iOS üzerinden 12.99 TL’ye alınması gerekirken yapılan değişiklik sonrasında artık iOS platformunda oyun ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor.

Android’de Ücretsiz Versiyon Sunulmadı

Android için şu anda etiket fiyatlarında hangi bir değişikliğe gidilmedi. Android işletim sistemine sahip kişilerin oyunu oynaması adına 12.99 TL ödemesi gerekiyor. Goat Similator için alınan bu karar sonrasında özellikle iOS cephesinde oyunun daha yüksek kullanıcı sayısına ulaşmasına kesin gözüyle bakılıyor. Farklı bir oyun içi hikayesini sahip olan Goat Similator’de kişilerin görevlere bağlı olarak oyunu oynayabilmesi ya da tamamen doğaçlama bir şekilde oyun içerisinde vakit geçirebilmesi mümkün. Bu bakımdan siz de ücretsiz oyun seçeneğini iOS işletim sistemine sahip cihazınızda değerlendirebilirsiniz.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi