Gionee P7 5 inç HD Ekranla Geliyor

Çinli üretici Gionee, "P" ürün serisini geçtiğimiz günlerde genişletirken resmi olarak Gionee P7 piyasaya sürüldü. İşte yeni telefon ile ilgili detaylar.

Gionee resmi bir lansmanı yapmayı bu sefer es geçerken P7 için yapılan duyurular ile telefon resmiyet kazandı. P7'deki ekran, HD çözünürlük ile kalite sunarken aynı zamanda ekran korucu ile birlikte telefonda gerekli güvenlik de sağlanmış durumda.

Gionee P7 Teknik Özellikleri Neler?

Gionee P7’de MediaTek 1.3GHz hızında çalışan bir yonga seti bulunan telefonda 4 çekirdekli işlemci var. 2GB RAM ve 16GB genişletilebilir depolama alanının yanı sıra tek LED flaşlı, 8MP'lik ana çekim modu ve karanlık ortamlar için ekran flaşını kullanan 5MP selfie kamerası kullanımda. Dikkat çeken diğer özellikler arasında, VoLTE desteği, Wi-Fi b / g / n, Bluetooth 4.0 ve GPS bulunan 4G bağlantısı bulunuyor. 2.300 mAh'lik bir batarya ile gelen telefon Android 6 Marshmallow işletim sistemi ile kullanımda.

Hindistan’da satışa çıkacak olan cihaz için elde edilen bilgilere göre etiket fiyatı 150 Dolar. Üstelik benzer özelliklerde HD telefonlara göre fiyat oldukça makul düzeylerde.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi