General Mobile GM 5 Geldi!

General Mobile tarafından yeni bir telefon üzerinde çalışmalar tamamlanırken General Mobile üçüncü telefonu olan General Mobile GM 5 modeli resmen tanıtıldı. İşte telefon ile ilgili tüm detaylar.

Mobil sektörün önemli markalarından birisi olan ve kendi müşteri kitlesine ulaşmayı başaran General Mobile yeni telefonlarını da piyasaya sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. Yapılan son tanıtımlarda General Mobile GM 5 adı verilen yeni telefon modeli piyasaya sunulurken yeni telefonda yer alan özellikler ve etiket fiyatı oldukça beğeni topladı.

General Mobile GM 5 Teknik Özellikleri Neler?

Yapılan resmi açıklamalarda telefonda yer alan özellikler şöyle belirtildi;

Gorilla Glass 4 koruma teknolojisi

5 inç 720p destekli ekran

Snapdragon 410 yongaseti

2 GB RAM

2500mAh değiştirilebilir batarya

13 MP arka kamera

5 MP ön kamera

Telefonda yer alan tüm bu özellikler iyi bir fotoğrafının çekilmesinin ve yüksek hızda performansın elde edilmesini sağlayacak.

General Mobile GM 5 Etiket Fiyatı Ne?

Telefonda en çok dikkat çeken detay etiket fiyatı. Telefon 699 TL üzerinden satılacak. Üstelik çeşitli operatör kampanyaları ile birlikte telefonun 36 aya varan vadelerle alınabilmesi ve aylık çok düşük taksitler ödenerek telefona sahip olunabilmesi mümkün. Bu açıdan özellikle ekonomik bir telefon modeli almak isteyen kişiler için piyasadaki en önemli seçeneklerden bir tanesi General Mobile tarafından piyasaya sunulan yeni cihaz General Mobile GM 5 olacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları