Game of Thrones'un Khaleesi'sinden Veda!

Game of Thrones'un güzel oyuncusu Emilla Clarke'ın veda mesajı izleyicilerini çok üzdü...

Global olarak toplam izleyici sayısı ile diğer yapımları geride bırakan Game of Thrones, gelecek yıl final sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Anlaşıldığı üzere dizinin finalinden sonra diziyi sadece bizler özlemeyeceğiz. Dizinin kadrosunda yer alan birçok oyuncuda bu konudan biraz muzdaripler. Geçtiğimiz 8 yıl boyunca ekranlarda boy gösteren Game of Thrones'un yetenekli oyuncusu Emilla Clarke'da Instagram'da paylaştığı gönderisi ile diziye dair bütün sahnelerinin bittiğini oldukça duygusal bir mesaj ile Instagram hesabında paylaştı.

Emilia Clarke, yaptığı açıklamasında: “Bu bir yolculuktu. Game of Thrones’a hayal dahi edemediğim bir hayatı yaşama imkanı sunduğu için ve bana asla özlemekten vazgeçmeyeceğim bir aile verdiği için teşekkür ederim.” sözlerine yer verdi. Bu gönderi sonrası Emilia Clarke’ın gönderisinin altına oyuncu arkadaşları da eşlik eederek kendisinden gurur duyduklarını dile getirdiler.

Disinin biteceği bu dönem Game of Thrones hayranları kocaman bir boşluğa girecek olsa da Game of Thrones evreninde geçen farklı bir dizi de izleyicileri ile buluşacak. Geçmiş olan 8 yıldan sonra adapte olmak zor olsa da benzer başarıda bir dizi ile karşılaşmak yine de bizleri sevindirecektir.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları