Game of Thrones Sevenlere Kötü Haber!

Sevilen dizi Game of Thrones'tan kötü haber geldi. Dizinin spin-of yapımlarından acı haber ard arda geldi...

Game of Thrones sezon finali ile beraber veda etmeye hazırlanıyor. Haliyle hayranları dizinin spin-off yapımlarına yan yapımlarına gözlerini dikti. Fakat birçok Game of Thrones hayranlarını üzecek yeni haber geldi.

Elde edilen bilgilere göre, dizinin geçmişini anlatacak spin-of yapımlar iptal edildi. Son sezonu Mart ayında yayınlanacak dizinin yan hikayeleri iptal oldu. Henüz bu iptalin arkasındaki neden ise açıklanmış değil.

Hangi dizinin iptal olduğu dahi gizemini koruyor. 4 farklı yan hikayeden söz ediliyordu ama bunlardan 3'ü iptal edilmiş gibi duruyor. Muhtemelen sadece Targeryan'ların yan hikayesini görebileceğiz.

Bunun dışındaki bütün yan hikayeler iptal oldu. Çünkü akgezenlere öyle derinlemesine bir önem verilmedi bugüne kadar. Genellikle Targeryan'ları hep gözümüze iliştirmeye çalıştı yönetmenler.

Dizinin kalitesini bozmaktan korkan yapımcılar böyle bir karara varmış olabilirler. Mutlaka bununla ilgili resmi açıklama ilerleyen zamanlarda yapımcılardan gelecektir. Şimdilik sadece hangi dizilerin iptal edildiği merak ediliyor.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları