Game of Thrones Erteleniyor!

Game of Thrones için bu sefer üzücü bir haber geldi. Son sezonun gelmesine daha uzun bir süre olan Game of Thrones'un geçikeceği haberi geldi...Game of Thrones dizisi, geçtğimiz sezon finali ile çıtayı bir tık daha yükselterek izleyicilerin sezonu merakla beklemesine neden olacak. Fakat ortaya çıkan son bilgilere göre son sezon biraz geçikecek gibi görünüyor.

Elde edilen bilgilere göre, filmin çekimlerinin tamamlandığına dair haberlerin geldiği Game of thrones için bu sefer üzücü bir haber geldi. Son sezonun gelmesine daha uzun süre olan Game of Thrones'un dah da geçikeceği belirtildi. Daha önce 2019 yılının ortasında çıkması beklenen Game of Thrones'un son sezonu, beklenen'den çok daha geç karşımıza çıkabilir.

Filmin görsel efektlerinden sorumlu olan Joe Bauer, the Huffington Post'a bir roportaj verdi. Bauer bu röportajında dizinin 8.sezonu için çalışmalara yeni başladıklarını dile getirdi. İşlerinin Mayıs 2019'a kadar devam edeceğini ve o zamanlarda diziyi teslim edeceklerini açıkladı.

Bauer konu hakkında; "Mayıs ayına kadar son sezonun üzerinde çalışacağız. Yani bu sürecin 8-9 ay gibi bir zaman alacağını düşünüyorum. Şubat ayında ise yeni dizinin pilot bölümü için çekimler başlıyor ama biz o süreçte zaten 8. sezonun üzerinde çalışıyor olacağız." açıklamasında bulundu.

Dizinin son sezonunun tam da bitmesi gerektiği gibi bittiğini belirten Bauer, verdiği bu tarihler ile birlikte dizinin gecikebileceğinin de sinyallerini vermiş oldu. Henüz net bir tarih mevcut değil ancak diziyi 2019'un ilk aylarında görmek neredeyse artık imkansız oldu.

dilay-okay
Dilay Okay
Tüm yazıları