Galaxy TabPro S Ucuzladı! İşte Yeni Fiyatı

Samsung tarafından piyasaya sunulan Galaxy Tab Pro S modelinin fiyatında indirime gidildiği açıklandı.

Güney Kore'de yaptığı üretimler ile dünya pazarına girmeye başlayan ve pek çok farklı ülkede oldukça popüler durumda olan Samsung, tablet sektöründe de önemli modelleri piyasaya sunmuş durumda.

Tab Pro S Daha Ucuz!

Samsung tarafından piyasaya geçtiğimiz aylar içerisinde sunulan Galaxy Tab Pro S modelinin fiyatında indirime gidildiği açıklandı. Özellikli tablet ihtiyacı olan ve tablet modellini satın almak isteyen kişiler için şimdi tam zamanı.

Yeni Fiyatı Ne Kadar?

Mayıs ayı içerisinde ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde satışa çıkan cihaz, yüksek satış oranlarını ulaşmayı başardı. 12 inçlik bir ekranı ile tablet konusunda oldukça önemli özellikleri barındıran Galaxy Tab Pro S bu bakımdan kullanıcıların tablet ihtiyacını tam anlamıyla gidilebilecek durumda.

Tabletin ilk satışa çıktığı dönemden bugüne kadar etiket fiyatında herhangi bir değişme olmazken 899.99 dolar üzerinden satılıyordu. Yapılan son açıklamalar ile birlikte tablet fiyatında yüzde 17 oranında bir indirime gidildi ve Amazon üzerinden 747.99 Dolar etiket fiyatı ile satın alınabileceği belirtildi.

Bu indirim sadece cihazın beyaz renkli versiyonu için geçerli olurken siyah renkli versiyonunda daha az bir indirim uygulanmış durumda. Bu bakımdan siyah versiyonu satın almak isteyen kişiler 747.99 dolar yerine 797. 99 dolar ödemek durumunda. Fakat 2 versiyon arasında sadece renk farkı bulunduğundan dolayı beyaz rengi tercih etmek daha az ödeme yapılmasını sağlayacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları