Galaxy Tab S2 Sızdırıldı

Güney Kore asıllı Samsung firmasının 2015 yılını oldukça başarılı bir şekilde giriş yaptı. Tablet cihazlar konusunda Galaxy Tab S2'in bazı teknik özelliklerini yansıtan bir adet görsel sızdırıldı.

Güney Kore asıllı Samsung firmasının 2015 yılını oldukça başarılı bir şekilde giriş yaptı. Tablet cihazlar konusunda Galaxy Tab S2'in bazı teknik özelliklerini yansıtan bir adet görsel sızdırıldı. Geliştirilen tablet Galaxy S6 modelinden esinlerek dizayn sürecine giren Tab S2, Piyasada yer alan tabletlere göre gayet şık bir tasarımı sahip. Ürüne yakından baktığımızda ise 9.7" ekran boyutuyla kullanıcılarına büyük bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Yukarıda yer alan görsele yakından baktığımızda Galaxy Tab S2, Yanlarında yer alan metal çerçevesiyle oldukça şık bir o kadar da ince görümün kazandırıyor. 237.17 x 168.58 x 5.8mm boyutlarına sahip olması düşünel cihazın 5.8mm ile oldukça ince bir cihaz olması dikkat çekiyor.

Donanım alanında cihaza bakıldığında üzerinde 8 çekirdekli olan Samsung firması tarafından üretimi gerçekleştirilen Exynos 7420 CPU beraberinde 3GB RAM ile piyasda boy göstermesi beklenen Tab S2, 32GB/64GB aynı zamanda 128GB depolama alanlarına sahip olacağı düşünülüyor. İşletim sistemi konusunda Android 5.1 Lollipop ile yüklü gelen cihaz içerisinde TouchWiz UI ile birlikte etkili deneyimler sunmayı hedefliyor. Ürünün çıkış tarihi ise Haziran ayında açıklanacak.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları