Galaxy S8 İçin Yeni İddialar Var!

Samsung Galaxy S8 modeli için yeni iddialar gündeme gelirken gündeme gelen yeni bilgilerde Samsung'un büyük bir sürpriz yapacağı belirtildi. İşte konu ile ilgili gündeme gelen son detaylar.

Uzun zamandan beri Samsung Galaxy S8 modeli için gündemde pek çok farklı bilgi yer alırken yapılan sızdırmalar ile birlikte özellikle Samsung seven kullanıcılarda büyük bir beklenti yaratılmış durumda. Gündeme gelen son bilgilerde ise Galaxy E8 modelinin iki farklı boyut ile piyasaya sunulacağı belirtildi.

İki Farklı Boyut Kullanılacak

5.7 inç ve 6.2 inç gibi boyutlar ile piyasaya sunulacak olan yeni telefon modelleri böylece iki farklı kullanım sunacak ve kullanıcılara önemli bir seçenek sağlayacak.

Galaxy S8 modelinde böyle bir yeniliğe gidilmesi aynı zamanda Samsung'un bugüne kadar yürüttüğü stratejinin de değiştiğini gösterecek. Bu açıdan Galaxy S8 ile birlikte sektörde yeni bir dönem başlatacak Samsung, piyasada hem hareketlilik sağlayacak hem de kullanıcıların tercihlerine göre kendine en uygun telefonu seçmesini sağlayacak.

Kaynaklar Güney Kore’den

Güney Kore'de oldukça popüler durumda olan bir haber sitesinde paylaşılan bilgiler kısa süre içerisinde dünya genelinde ilgi çekerken Samsung cephesinden henüz hiçbir iddaa için açıklama yapılmadı.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları