Galaxy S7 ve S7 Edge Android 7.1.1 Nougat'a Güncellenecek

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge doğrudan Android 7.1.1 Nougat'a güncellenecek. İşte detaylar.

Samsung'un Galaxy S7 ve S7 Edge sahiplerinin Android Nuga'yı test etmelerini sağlayan bir Beta programı var, ancak şirket henüz kesin güncelleme tarihini açıklamıyor. Bu bakımdan Beta Programı şu anda Android 7.0 Nougat’tın denenmesini sağlasa da herkesi kapsayacak bir güncelleme şu ana kadar sunulmadı.

Samsung Resmen Açıkladı!

Samsung, Beta katılımcılarının Android 7.1.1'in resmi Nougat güncellemesine dahil edileceğini doğruladı. Maalesef, güncelleme, yılsonundan önce yayınlanmayacak gibi görünüyor. Bu bakımdan S7 serisi kullanıcılarının yeni güncelleme için 2017’yi beklemesi gerekecek. Peki, yeni güncelleme ile birlikte telefonlarda yaşanacak değişiklikler neler?

Samsung'un ünlü TouchWiz'i Samsung Experience olarak yeniden adlandırılacak. Güncelleme ile birlikte en çok dikkat çeken değişikliklerden birisi de kuşkusuz bu isim değişikliği olacak. İsim değişikliği ile birlikte uygulamada herhangi bir farklı değişikliğin olup olmayacağı bilinmiyor. Fakat kısa süre içerisinde bu konuda da sızıntının yapılması bekleniyor.

Android yeni güncellemesi ile birlikte Android ile birlikte gelecek tüm özellikler de yine telefonlarda kullanılabilecek. Bu bakımdan kişilerin yeni güncelleme ile birlikte telefonlarda hem Android hem de Samsung tarafından yapılan küçük dokunuşların etkisini hissedebilecek.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi