Galaxy S7 Ne Zaman Güncellenecek?

Samsung'un şu anda piyasadaki en önemli modellerinden bir tanesi olan Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge için önemli bir güncelleme gelecek.

Samsung özellikle Galaxy Note 7 cihazlarında yaşanan problemler nedeniyle oldukça zorlu bir süreçten geçerken cihazların piyasadan çekilmesinin ardından Galaxy serisi daha çok ön plana çıkarılmaya başlandı. Bu konuda özellikle önümüzdeki günlerde güncellemenin sunulacağı belirtilirken bu güncelleme sayesinde kişiler cihazlarında daha iyi bir işletim sistemini deneyimleyecek.

Şu anda Android 6.0 ile kutudan çıkan ve Marshmallow deneyimi sunan telefonlar yapılacak güncelleme sonrasında Android 7.0 Nougat işletim sistemi deneyimini sunacak. Bu açıdan pek çok farklı özelliklerin kullanılmaya başlanacağı telefonlar kullanıcılar için cazip bir seçenek yaratacak.

Satışlar Hareketlenebilir

Galaxy Note 7 modellerinde yaşanan hata sonrasında Galaxy S7 serisi için daha fazla ilgi göstermeye başlayan Samsung yapacağı güncelleme sayesinde kişilere işletim sistemi açısından da oldukça cazip bir teklif sunacak. Bu bakımdan telefonlara özellikle güncelleme sonrasında daha fazla kişi tarafından ilgi gösterilmesi ve bu durumun da direkt satışlara yansıması bekleniyor. 2017 yılının ilk ayları itibariyle telefonlara gelecek olan güncelleme Samsung adına sektördeki durumu daha da iyi bir hale getirebilir.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları
Gerçek bilgilerin kullanıcıları nasıl etkilediğini düşünen bir yazar, sizden biri fazla çay içer "yazar olmak kolaydır önemli olan güzel çay demlemektir" sözünün sahibesi