Galaxy S7 İçin Android 7.0 Güncellemesi Gelecek

Samsung tarafından bu yıl piyasaya sunulan Samsung Galaxy S7 için işletim sistemi güncellemesinin yapılacağı belirtildi.

Google tarafından geliştirilen Android işletim sisteminin son olarak Android 7.0 Nougat sürümü piyasaya sunulmuştu. Piyasaya sunulan bu sürümüyle birlikte özellikle Amiral gemilerinin bu güncellemeyi alması beklenirken konuyla ilgili yapılan son açıklamalarda Galaxy S7 modelinde yeni güncelleme için hazırlıkların büyük oranda tamamlandığı belirtildi.

S7 Deneyimi Artıyor

Samsung tarafından yapılacak bu güncellemeyle birlikte Galaxy S7 kullanıcıları yeni işletim sistemi ile çok daha iyi bir performans elde edebilecek. Aynı zamanda daha önce gündeme gelen bilgilerde de bu güncellemenin kesinlikle olacağı yönünde detaylar paylaşıldığından dolayı Samsung bu konuda çok uzun zamandan beri büyük bir beklenti de yaratmış durumda. Android işletim sisteminin son versiyonu geçtiğimiz aylar içerisinde piyasaya sunulurken yapılacak güncelleme sayesinde Samsung çok kısa bir süre içerisinde yeni işletim sisteminin kullanılmasını sağlayacak.

Samsung'un önemli amiral gemilerinden birisi olan ve özellikle yakaladığı satış rakamları ile markanın iyi bir gelir elde etmesini sağlayan Galaxy S7, bu bakımdan Android 6.0 ile kutudan çıkmasına rağmen Android 7.0 güncellemesi ile birlikte çok daha kapsamlı bir hale gelecek. Konu ile ilgili net bir tarih paylaşılmamış olsa da yapılan testler ile ilgili paylaşımların sızdırılması çok kısa bir süre içerisinde güncellemenin geleceğini gösteriyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları