Galaxy S7 Edge'ye Güncelleme Geliyor

Samsung piyasada en çok tercih edilen telefon modellerinden birisi olan Galaxy S7 Edge için yeni bir işletim sistemi güncellemesi getirecek.

Galaxy S7 Edge için Samsung tarafından yapılan resmi açıklamalarda uzun zamandan beri beklenen güncellemenin yapılmaya başlanacağı ve telefonlara Android 7.0 işletim sistemi güncellemesinin geleceğini duyurdu.

Sırada S7 Edge’de

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S7 için Android 7.0 güncellemesinin geleceği duyurulurken bu duyurunun üzerinden çok az bir süre geçtikten sonra aynı serinin diğer bir telefon modeli olan Samsung Galaxy S7 Edge için de güncelleme duyurusu yapıldı. Açıklamaların ardından S7 serisi kullanıcıları heyecan duyarken şu an için tüm dünya genelinde güncellemenin yapılmayacağı belirtildi.

Güncellemeler İngiltere’de Yapılacak

Sadece İngiltere sınırları ile kullanımına izin verilen Android 7.0 nougat işletim sistemi beta testlerinin ardından güncelleme ile sunulacak. Bu bakımdan şu an için sadece İngiltere'de yapılacak denemelerin ardından dünya genelinde işletim sisteminin kullanılması mümkün olacak. Samsung'un en iddialı modellerinden bir tanesi olan Samsung Galaxy S7 Edge için yapılacağı bu yenilik kuşkusuz telefonun çok daha kullanışlı olmasını sağlayacak. Farklı özellikleri olan Galaxy S7 Edge, Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile birlikte çok daha iddialı bir hale geleceğinden dolayı telefonda yapılacak bu güncelleme sonrasında telefonun satış işlemlerinin de hareketlenmesi mümkün olacak. Bu bakımdan Samsung telefon için yapacağı güncellemelerin çok kısa süre içerisinde tamamlanması ve tüm kullanıcılara sunması bekleniyor.

sindar-okay
Şindar OKAY
Tüm yazıları